Dyrekcja, grono pedagogiczne

Dyrekcja, grono pedagogiczne

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Rycerstwa Polskiego w Nasiegniewie:

Dyrektor Szkoły – mgr Krzysztof Dydecki

Wicedyrektor Szkoły – mgr Elżbieta Kolska

Grono Pedagogiczne:

  1. Zółtowska – Reniecka Violetta – wychowawca kl. 0a
  2. Śmigielska Ewa – wychowawca kl. 0b
  3. Jetter Elżbieta – wychowawca kl. I
  4. Tomaszewska Anna – wychowawca kl. II
  5. Raniszewska Izabela – wychowawca kl. IIIa
  6. Puchalska Kamila – wychowawca kl. III b
  7. Pałka Agnieszka – wychowawca kl. IV (matematyka)
  8. Dolatowska Renata – wychowawca kl. V (j.niemiecki, j.angielski)
  9. Bawolska Sylwia – wychowawca kl. VI (j. angielski)
  10. Puchalska Katarzyna – wychowawca kl. VIIa (przyroda, biologia, geografia, plastyka)
  11. Markuszewska Alicja – wychowawca kl. VII b ( pedagog. j. polski, geografia)
  12. Kolska Elżbieta – wychowawca kl. VIII (j. polski)
  13. Balakowicz Monika – religia
  14. Bartoszczyk Mirella – j. polski
  15. Białek Ewelina – j. polski
  16. Cybulska Joanna – nauczyciel wspomagający
  17. Czajkowska Anna – historia, WOS, biblioteka
  18. Drzewiecka Ewa – nauczyciel wspomagający, zaj. rewalidacyjne
  19. Grabska Paulina – j. niemiecki, plastyka
  20. Gryczewska Małgorzata – świetlica, wdżr
  21. Kleparska Marianna – chemia
  22. Kotwicka Ilona – j. polski
  23. Krajewski Wojciech – fizyka, technika, informatyka
  24. Kuropatwa Paweł – wychowanie – fizyczne , edb
  25. Lewandowska Ilona – matematyka, biblioteka
  26. Michalska – Kwas Joanna – chemia, matematyka
  27. Pietrzak Mariusz – wychowanie – fizyczne, muzyka
  28. Puchalski Piotr – wychowanie -fizyczne
  29. Zielińska Sylwia – nauczyciel wspomagający

Pracownicy administracyjny i obsługi:

  1. Lewandowska Magdalena – sekretariat
  2. Targańska Elżbieta – sekretariat
  3. Bętlewski Andrzej – konserwator
  4. Cackowska Iwona – sprzątaczka
  5. Chełczyńska Arleta – sprzątaczka
  6. Drzewiecka Agnieszka – sprzątaczka
  7. Goliszewski Wojciech – opiekun uczniów dowożonych
  8. Kilanowski Krzysztof – opiekun obiektów sportowych
  9. Warszawska Magdalena – sprzątaczka